Oferujemy:

możliwość rozwoju (szkolenia, kursy), pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku od ponad 25 lat, atrakcyjne, terminowo regulowane wynagrodzenie, zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (8h/dziennie od poniedziałku do piątku), prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport.

Wymagania:

minimum rok doświadczenia na stanowisku agenta nieruchomości, przedstawiciela handlowego lub pracy w administracji sprzedaży; znajomość rynku nieruchomości (mile widziane); umiejętności analitycznych i negocjacyjnych; umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu; doskonałych zdolności komunikacyjnych; znajomość obsługi pakietu Microsoft Office; znajomość języków obcych ( mile widziana).

Szczegółowe obowiązki:

  1. Sporządzanie umów dotyczących najmu stanowisk handlowych, magazynowych, powierzchni ekspozycyjnych i innych, które stanowią podstawę przychodów Spółki.
  2. Ocena prawomocnych podstaw partnerów ŚRH OBROKI Sp. z o.o. wymaganych do zawarcia umów najmu i innych.
  3. Zabezpieczanie płatności w postaci pobrania od najemców kaucji lub złożenia weksla.
  4. Rozwiązywanie umów zgodnie z przyjętymi warunkami, rozliczanie należności i ich egzekwowanie.
  5. Terminowe fakturowanie usług świadczonych przez ŚRH OBROKI Sp. z o.o.
  6. Analizowanie zgodności wystawionych faktur czynszowych z zawartymi umowami.
  7. Analizowanie odczytów zużycia mediów przy współpracy Działem Technicznym i Zarządzania Majątkiem w zakresie prawidłowości dokonywanych wpisów w kartotekach klientów.
  8. Prowadzenie korespondencji z klientami przy współpracy Dyrektora Działu Handlowego Obroki, w razie potrzeby zastępowanie pracowników Działu Handlowego.
  9. Protokolarne przekazywanie pomieszczeń handlowych,  magazynowych, biurowych i innych do wynajmu.
  10. Protokolarny odbiór wynajmowanej powierzchni klientom po zakończeniu działalności gospodarczej na obiekcie.
  11. Niedopuszczenie do zakłóceń i zagrożeń w pracy, szybkie usuwanie przyczyn zagrożeń z chwila ich powstania.
  12. Współpraca z Działem Księgowości w sprawie przeterminowanych płatności.
  13. Współpraca z instytucjami państwowymi takimi jak: policja, staż pożarna, urząd skarbowy, celny i inne w sytuacjach egzekwowania prawa.
  14. Przygotowywanie, wysyłanie ofert dla przyszłych klientów.
  15. Aktywne pozyskiwanie klientów przy wykorzystaniu dostępnych narzędzi ( Internet, telefon, wizyty rynkowe)

Oferty będą przyjmowane do 19.06.2020. Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się 19 czerwca, a wybrani kandydaci w dniu 29.06.2020 zostaną telefonicznie poinformowani o kwalifikacji do kolejnego etapu rekrutacji.

Wymagane dokumenty:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres info@obroki.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Śląski Rynek Hurtowy OBROKI Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Śląski Rynek Hurtowy OBROKI Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Obroki 130. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Oferta pracy: Specjalista Działu Handlowego