Szukasz magazynu?

Pozostaw kontakt, a nasz specjalista z Działu Handlowego skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin i przedstawi atrakcyjną ofertę!

Dlaczego Obroki są najlepszym wyborem?

Działamy na rynku od 1992 roku, byliśmy podczas boomu gospodarczego w Polsce w latach 90-tych. Aktywnie wspieramy początkujacych przedsiębiorców. Mamy ogromne doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami, znamy bolączki polskiego rynku magazynowego. Nasza oferta jest bardzo szeroka, od małych magazynów o metrażu 15 m2, biura, stanowiska handlowe po hale magazynowe powyżej 500 m2.
Nowoczesna infrastruktura, wyposażona w dogodne dojazdy oraz parkingi gwarantuje sprawną oraz bezpieczną komunikację. Położenie obu naszych obiektów jest bardzo atrakcyjne ze względu na dogodne połączenie z drogami szybkiego ruchu: Autostradą A4 oraz Drogową Trasą Średnicową (DTŚ).

27 lat na rynku

Wspieramy polską przedsiębiorczość już prawie trzy dekady!

Ponad 250 najemców

Współpracują z nami najemcy z najróżniejszych branż, od spożywczej po motoryzacyjną, IT, poligrafię. Hurtownie, małe punkty handlowe, warsztaty czy firmy produkcyjne.

8 000 m2 wolnej powierzchni

Nasze wolne magazyny oraz tereny inwestycyjne są gotowe do współpracy!

Zaufali nam

Naszymi najemcami są firmy uznane na polskim rynku, takie jak: Marwit, Ekowital, Rybhand, Ogórkiewicz, Rabat Detal, Sweet Decor, Victoria Cymes, Inoxhip, Dufał i wiele innych.

Magazyny do wynajęcia

W naszej ofercie szeroki wachlarz magazynów do wynajęcia, od małych boksów o powierzchni 2-30 m2, po halę o wielkości 300-600m2. Dodatkowo wolna powierzchnia o metrażu 1800 m2 w stanie surowym zamkniętym do własnej aranżacji.

Biura do wynajęcia

Komfortowe biura na obiekcie przy ulicy Gliwickiej 234 w Katowicach, oraz na najwięszej giełdzie spożywczej na Śląsku - Obroki 130. Biura w pełni wyposażone.

Lokale handlowe do wynajęcia

Stanowiska handlowe do wynajęcia na Hali Handlowej przy ulicy Obroki 130 w Katowicach oraz pobliskich wiatach, gdzie handel trwa całą dobę.

Szukasz magazynu?

Pozostaw kontakt, a nasz specjalista z Działu Handlowego skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin i przedstawi atrakcyjną ofertę!