Poszukiwany: Kierownik Działu Handlowego (umowa o zastępstwo)
Data wystawienia: 2019-09-24
Ogłasza: Śląski Rynek Hurtowy OBROKI Sp. z o.o.

Oferujemy:

możliwość rozwoju (szkolenia, kursy),
pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku od ponad 25 lat,
atrakcyjne, terminowo regulowane wynagrodzenie,
zatrudnienie w ramach umowy o pracę na zastępstwo w pełnym wymiarze czasu pracy (8h/dziennie od poniedziałku do piątku),
prywatną opiekę medyczną,
kartę MultiSport.

Wymagania:
minimum trzy lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym;
znajomość rynku nieruchomości (mile widziane);
umiejętności analitycznych i negocjacyjnych;
umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu;
doskonałych zdolności komunikacyjnych.

Szczegółowe obowiązki:

  1. Koordynowanie prac podległych pracowników zgodnie z zakresem obowiązków, dbałość o zapewnienie bezpieczeństwa ich pracy.
  2. Sporządzanie umów dotyczących najmu stanowisk handlowych, magazynowych, powierzchni ekspozycyjnych, reklamowych i innych, które stanowią podstawę przychodów Spółki.
  3. Ocena formalno – prawna podmiotów, z którymi Spółka zawiera umowy najmu i inne.
  4. Zabezpieczanie płatności w postaci pobrania kaucji, złożenia weksla lub gwarancji bankowej.
  5. Rozwiązywanie umów zgodnie z przyjętymi warunkami, rozliczanie należności i ich egzekwowanie.
  6. Terminowe fakturowanie usług świadczonych przez ŚRH Sp. z o.o.
  7. Analizowanie zgodności wystawionych faktur czynszowych z zawartymi umowami.
  8. Analizowanie odczytów zużycia mediów. Współpraca w zakresie prawidłowości dokonywanych wpisów  z Działem Technicznym i Zarządzania Majątkiem.
  9. Przyjmowanie zgłoszeń na wynajem powierzchni handlowych, biurowych i innych.
  10. Prowadzenie korespondencji z klientami ŚRH OBROKI SP. z o.o.
  11. Udzielanie wyczerpującej informacji klientom oraz przyjmowanie uwag i propozycji.
  12. Przekazywanie istotnych uwag i podjętych decyzji dyrektorowi Działu handlowego
  13. Aktualizowanie zbiorów danych, archiwizowanie ich i dokumentów zgodnie z wymogami prawa.
  14. Sporządzanie ocen bieżących płatności i na tej podstawie proponowanie wniosków dla zabezpieczenia    interesów  ŚRH Sp. z o.o.
  15. Współpraca z  Działem Księgowości w sprawie przeterminowanych płatności.
  16. Koordynacja spraw związanych z elektronicznym przetwarzaniem danych.
  17. Współudział w opracowywaniu planów i programów działalności Spółki.
  18. Monitorowanie wskaźnika wykorzystania powierzchni handlowo – magazynowej oraz analizowanie efektywności działalności handlowej.
  19. Niedopuszczanie do zakłóceń i zagrożeń pracy, szybkie powodowanie usuwania przyczyn zagrożeń z chwilą ich powstania.
  20. Dbałość o przejrzystość i ład w systemie przechowywania umów aktualnych i rozwiązanych oraz innych dokumentów.

Wymagane dokumenty:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres info@obroki.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Śląski Rynek Hurtowy OBROKI Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Śląski Rynek Hurtowy OBROKI Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Obroki 130. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poszukiwany: Pracownik budowlany
Data wystawienia: 2018-12-01

Poszukujemy pracowników branży budowlanej z doświadczeniem w jednej lub w kilku specjalnościach wymienionych poniżej:
zbrojenie i układnie betonu;
tynkowanie maszynowe wewnętrznych ścian;
wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych;
spawanie elektryczne i gazowe;Wymagania:doświadczenie w pracach budowlanych,
umiejętności pracy zespołowej,
mile widziane uprawnienia obsługi wózka widłowego, uprawnienia SEP min. 1kV (powyżej 1kV), doświadczenie w zarządzaniu małymi brygadami.

Oferujemy:

możliwość rozwoju (zdobywanie uprawnień),
terminowe regulowanie wynagrodzeń,
zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (8h/dziennie od poniedziałku do piątku),

Praca w Polsce